Skip to main content

Кардіологічний кабінет

Прийом веде лікар-кардіолог Масандіка Нона Анатоліївна

Освіта: Харківський медичний університет “Лікувальна справа”,1990р.

Кваліфікація: Вища, 2018р.

Стаж роботи за фахом: 35 років

Підвищення кваліфікації: ХМАПО “Організація та надання екстреної медичної допомоги при невідкладних станах  у НС”, 2020р.

місце розташування V поверх поліклініки, ліве крило, каб. 99

Кардіологія як наука ґрунтується на вивченні будови серцево-судинної системи і особливостей її роботи. Відповідно, кардіолог – фахівець, що займається діагностуванням, лікуванням і призначенням відповідних профілактичних заходів щодо недопущення різного типу захворювань, яких стосується зазначена область. Діяльність будь-якого з органів в нашому організмі тісно пов’язано між собою, це ж, в свою чергу, дає право стверджувати, що кардіологія знаходиться в тісному зв’язку з іншим типом розділів в медицині. Як приклади можна виділити вплив, який чинить гормональні зміни (що має на увазі під собою такий розділ, як ендокринологія), яка відбувається в організмі безпосередньо на роботі серця.

Що лікує кардіолог?

Крім безпосередньо лікування захворювань, кардіолог задіяний також і в сфері реабілітації (відновлення) пацієнтів, які в тій чи іншій мірі зіткнулися з впливом гострої форми захворювань серця. До числа найбільш поширених захворювань, лікування яких проводиться кардіологом, відносяться наступні:

  • ішемічна хвороба серця (або ж ІХС);
  • придбані або вроджені вади серця;
  • стенокардія, що виявляється в нападах болю, локалізований в області серця і виникає на тлі гострої недостатності, характерного для кровопостачання;
  • серцева недостатність того чи іншого типу етіології;
  • запальні ураження, що виникають в різних ділянках серцевого м’яза (кардити).

Причини їх виникнення вкрай різноманітні, однак незалежно від цього, результат полягає в ураженні судин і м’язів серця; аневризми (аномальне витончення стінок і їх випинання) аорти, а також інших типів артерій; аритмії (тахікардія, брадікардія, неповна блокада сердца); тромбофлебіти і тромбози, чия небезпека полягає в тому, що за їх рахунок можлива закупорка судин; передінфарктний стан, інфаркти.

Метою діяльності кабінету кардіолога є надання консультативної кардіологічної допомоги населенню: впровадження нових прогресивних засобів діагностики, профілактики , лікування та реабілітації кардіологічних хворих, проведення організаційно-методичної роботи за фахом серед медичних працівникеів суміжних спеціальностей, формування у населення здорового способу життя, проведення контролю за якістю диспансерізації хворих з хворобами органівкровообігу лікарями загальної практики та дільничними лікарями-терапевтами та їх медичного обслуговування лікарями суміжних спеціальностей; проведення аналізу захворюванності населення, яке проживає на території обслуговування закладу, на хвороби органів кровообігу, ; розробка, планування і впровадження заходів щодо зниження захворюванності населення на хвороби органів кровообігу.

Звертаємо вашу увагу, що медичну допомогу лікар-кардіолог надає при наявності електронного направлення від лікарів первинної ланки.

Записатися на прийом до лікаря  можна по телефону реєстратури: 725-01-28 або безпосередньо у особистому кабінеті пацієнта на сайті Helsi.me або у мобільному додатку.